Medarbejdere

Søren L. Petersen
Søren L. Petersen
Direktør, Ingeniør
87 53 10 13
Økonomi-, personale- og presseansvarlig
Jørgen Jakobsen
Jørgen Jakobsen
Afd.-leder, Ingeniør
87 53 10 10
Plan, projekt og IT sikkerhed
Kathrine Eduard
Kathrine Eduard
Driftsleder, ingeniør
87 53 10 37
Personaleansvarlig, Projektleder
Kim H Poulsen
Kim H Poulsen
Økonomichef, Cand Merc Aud
87 53 10 14
Økonomi, forsikringer
Arne Hensen
Arne Hensen
Ingeniør
87 53 10 08
Projektleder, Planlægning, Sagsbehandling
Birgit Larsen-Ledet
Birgit Larsen-Ledet
Kontorassistent
87 53 10 23
Bogholderi, Kontorfunktioner, Omstilling
Bjørn Drøgemüller
Bjørn Drøgemüller
Ingeniør
87 53 10 03
Projektering, Planlægning, Sagsbehandling
Elis Hagedorn
Elis Hagedorn
Håndværker
87 53 10 39
Pumpestationer, ledninger, brønde, SRO, Rotter, Vagt
Gitte B. Eggertsen
Gitte B. Eggertsen
Rengøringsassistent
-
Rengøring
Hanne Lykke
Hanne Lykke
Laborant
87 53 10 17
Renseanlæg, prøvetagning, analyser, data,
Henrik Landgren
Henrik Landgren
Elektriker
87 53 10 15
El- og PLC-teknik, SRO-ansvarlig
Iben K. Christensen
Iben K. Christensen
Ingeniør
87 53 10 02
Projektering, Planlægning, Sagsbehandling
Jan Madsen
Jan Madsen
Håndværker
87 53 10 26
Pumpestationer-ledninger-brønde
Jens Martin Venshøj
Jens Martin Venshøj
Medhjælper
Boeslum renseanlæg, Rutineopgaver
John K. Sørensen
John K. Sørensen
Kontormedarbejder
87 53 10 40
Kontorfunktioner
John Mikkelsen
John Mikkelsen
Driftsassistent
87 53 10 41
Renseanlæg: Boeslum m.fl., SRO, Vagt, Bestyrelsesmedlem
Jørgen Pedersen
Jørgen Pedersen
Driftsassistent
87 53 10 42
Pumpestationer-ledninger-brønde - små renseanlæg, Vagt, Tillidsmand, Sikkerhedsrepræsentant
Karin Rasmussen
Karin Rasmussen
Kontorassistent
87 53 10 06
Bogholderi, Kontorfunktioner, Omstilling
Kåre Christensen
Kåre Christensen
Landinspektør
87 53 10 07
GIS, Kort, Tillidsmand
Knud Damgaard
Knud Damgaard
Spildevandsoperatør
87 53 10 25
Pumpestationer-ledninger-brønde - renseanlæg, Vagt
Lars Caspersen
Lars Caspersen
Spildevandsoperatør
87 53 10 45
Renseanlæg, Boeslum m.fl.
Lars Egon B. Jensen
Daglig leder område vest
87 53 10 22
Renseanlæg Ledninger Pumpestationer
Merete Hørlück Lyngsø
Merete Hørlück Lyngsø
Ingeniør
87 53 10 11
Planlægning, Projekter Sagsbehandling
Martin Damgaard
Martin Damgaard
IT-ansvarlig
87 53 10 05
IT, Sikkerhed, Netværk, Telefoni, Bestyrelsesmedlem.
Niels Andersen
Niels Andersen
Spildevandsoperatør
87 53 10 44
Renseanlæg: Knebel m.fl.
Niels M. Pedersen
Niels M. Pedersen
Spildevandsoperatør
87 53 10 31
Renseanlæg: Mørke, Rønde m.fl., Tillidsmand, Sikkerhed
Nishanthan Jeyenthiran
Nishanthan Jeyenthiran
IT-support lærling
87 53 10 04
IT, Sikkerhed, Netværk, Telefoni
Palle Adamsen
Palle Adamsen
Håndværker
87 53 10 48
Uvedkommende vand, Tv-inspektion, Lokalisering
Paula S. Jensen
Paula S. Jensen
Teknisk designer
87 53 10 16
Gis, Projekter, Kort
Peter Mikkelsen
Peter Mikkelsen
Håndværker
87 53 10 27
Dæksler, Pumpestationer-ledninger-brønde - TV-inspektion, Vagt
Serena Kjeldsen
Serena Kjeldsen
Smed
87 53 10 24
Spildevandsoperatør, Renseanlæg Mørke, Rønde m.fl. Sikkerhedsrepræsentant
Søren Gudmann
Søren Gudmann
Driftsassistent
87 53 10 46
Pumpestationer-ledninger-brønde Vagt
Søren Kroer
Søren Kroer
Spildevandsoperatør
87 53 10 29
Pumpestationer-ledninger-brønde, Vagt
Torben Mikkelsen
Torben Mikkelsen
Håndværker
87 53 10 47
Pumpestationer-ledninger-brønde, Vagt