Medarbejdere

Søren L. Petersen
Søren L. Petersen
Direktør, Ingeniør
8753 1013
Økonomi-, personale- og presseansvarlig
Jørgen Jakobsen
Jørgen Jakobsen
Afd.-leder, Ingeniør
8753 1010
Plan, projekt og IT sikkerhed
Kathrine Eduard
Kathrine Eduard
Driftsleder, ingeniør
8753 1037
Personaleansvarlig, Projektleder
Torben G. Andersen
Torben G. Andersen
Økonom
8753 1014
Økonomiansvarlig
Anne S. Søndergaard
Anne S. Søndergaard
Ingeniør
87531009
Projektering, Planlægning, Sagsbehandling
Arne Hensen
Arne Hensen
Ingeniør
8753 1008
Projektleder, Planlægning, Sagsbehandling
Birgit Larsen-Ledet
Birgit Larsen-Ledet
Kontorassistent
8753 1023
Bogholderi, Kontorfunktioner, Omstilling
Bjørn Drøgemüller
Bjørn Drøgemüller
Ingeniør
87531003
Projektering, Planlægning, Sagsbehandling
Carl Aage V. Hansen
Carl Aage V. Hansen
Spildevandsoperatør
8753 1038
Boeslum Renseanlæg, Afvanding
Elis Hagedorn
Elis Hagedorn
Håndværker
8753 1039
Pumpestationer, ledninger, brønde, SRO, Rotter, Vagt
Gitte B. Eggertsen
Gitte B. Eggertsen
Rengøringsassistent
-
Rengøring
Hanne Lykke
Hanne Lykke
Laborant
87531017
Renseanlæg, prøvetagning, analyser, data,
Henrik Landgren
Henrik Landgren
Elektriker
8753 1015
El- og PLC-teknik, SRO-ansvarlig
Iben K. Christensen
Iben K. Christensen
Ingeniør
8753 1002
Projektering, Planlægning, Sagsbehandling
Jan Madsen
Jan Madsen
Håndværker
8753 1026
Pumpestationer-ledninger-brønde
Jens Martin Venshøj
Jens Martin Venshøj
Medhjælper
Boeslum renseanlæg, Rutineopgaver
John K. Sørensen
John K. Sørensen
Kontormedarbejder
8753 1040
Kontorfunktioner
John Mikkelsen
John Mikkelsen
Driftsassistent
8753 1041
Renseanlæg: Boeslum m.fl., SRO, Sikkerhed, Vagt
Jørgen Pedersen
Jørgen Pedersen
Driftsassistent
8753 1042
Pumpestationer-ledninger-brønde - små renseanlæg, Vagt, Tillidsmand
Karin Rasmussen
Karin Rasmussen
Kontorassistent
87531006
Bogholderi, Kontorfunktioner, Omstilling
Kåre Christensen
Kåre Christensen
Landinspektør
8753 1007
GIS, Kort, Tillidsmand
Knud Damgaard
Knud Damgaard
Spildevandsoperatør
8753 1025
Pumpestationer-ledninger-brønde - renseanlæg, Vagt
Lars Caspersen
Lars Caspersen
Spildevandsoperatør
8753 1045
Renseanlæg, Boeslum m.fl.
Merete Hørlück Lyngsø
Merete Hørlück Lyngsø
Ingeniør
8753 1011
Planlægning, Projekter Sagsbehandling
Martin Damgaard
Martin Damgaard
IT Ninja
8753 1005
IT, Sikkerhed, Netværk, Telefoni, Bestyrelsesmedlem.
Niels Andersen
Niels Andersen
Spildevandsoperatør
8753 1044
Renseanlæg: Knebel m.fl.
Niels M. Pedersen
Niels M. Pedersen
Spildevandsoperatør
8753 1031
Renseanlæg: Mørke, Rønde m.fl., Tillidsmand, Sikkerhed
Nishanthan Jeyenthiran
Nishanthan Jeyenthiran
IT-support lærling
8753 1004
IT, Sikkerhed, Netværk, Telefoni
Palle Adamsen
Palle Adamsen
Håndværker
8753 1048
Uvedkommende vand, Tv-inspektion, Lokalisering
Paula S. Jensen
Paula S. Jensen
Teknisk designer
87531016
Gis, Projekter, Kort
Peter Mikkelsen
Peter Mikkelsen
Håndværker
8753 1027
Dæksler, Pumpestationer-ledninger-brønde - TV-inspektion, Vagt
Serena Kjeldsen
Serena Kjeldsen
Smed
8753 1024
Spildevandsoperatør, Renseanlæg Mørke, Rønde m.fl.
Søren Gudmann
Søren Gudmann
Driftsassistent
8753 1046
Pumpestationer-ledninger-brønde Vagt
Søren Kroer
Søren Kroer
Spildevandsoperatør
8753 1029
Pumpestationer-ledninger-brønde, Vagt
Torben Mikkelsen
Torben Mikkelsen
Håndværker
8753 1047
Pumpestationer-ledninger-brønde, Vagt